Collection: All Products
Lash and Beauty Store is a proud partner and Authorized distributor of CanGro Lash and Brow Enhancement products, Borboleta Lash Extensions and accessories, Jax Wax and Elleebana, Belmacil, and Elleeplex Profusion products. We are always looking to expand our product line(s). If you are searching for something specific that we don't currently carry, please contact us at office@lashandbeautystore.com
-
Get Obsessed Lash Care Kit
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
$78.00 - Unit price
- per
Sold out -
Elleebana Lash Lift Starter Kit
- Regular price
- $175.00
- Sale price
- $175.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleebana Lash Lift Kit
- Regular price
- $225.00
- Sale price
- $225.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleebana Lash Lift Refills - 10 Pack
- Regular price
- $60.00
- Sale price
- $60.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleebana Lash Lift Refills - 5 Pack
- Regular price
- $38.00
- Sale price
- $38.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleebana Lash Lift Refills - 15 Pack
- Regular price
- $98.00
- Sale price
- $98.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleebana Lash Lift Refills Step 1 ONLY
- Regular price
- $32.00
- Sale price
- $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleebana Lash Lift Refills - Step 2 ONLY
- Regular price
- $32.00
- Sale price
- $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleeplex Profusion Starter Kit
- Regular price
- $215.00
- Sale price
- $215.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleeplex Profusion Full Kit
- Regular price
- $265.00
- Sale price
- $265.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleeplex Profusion Refills - 10 pack
- Regular price
- $60.00
- Sale price
- $60.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleeplex Profusion Refills - 5 Pack
- Regular price
- $38.00
- Sale price
- $38.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleeplex Profusion Refills - 15 Pack
- Regular price
- $98.00
- Sale price
- $98.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elleeplex Profusion Refills - Step 1 ONLY
- Regular price
- $32.00
- Sale price
- $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 15
- Next page